Amiparty XX – garść szczegółów

Party już za dwa tygodnie więc pora na małą zapowiedź atrakcji, które czekają nas (organizatorów) i uczestników:

  1. W piątek integracja – stali bywalcy wiedzą co się za tym kryje – gry, dema, hardware porn, rozmowy do rana, konsumpcja różnych eliksirów. W najbliższej edycji przygotowaliśmy małą niespodziankę w postaci beczki (albo dwóch) piwa z chełmskiego browaru. Poza tym z pewnością będzie jakiś wieczorny pokaz dem na bigscreenie. Zaczynamy oficjalnie w południe, ale pewnie będziemy wcześniej i nie pogardzimy pomocą przy rozstawianiu stołów i przygotowywaniu sali.
  2. Sobota – wczesnym popołudniem zaczniemy turniej SWOS, tym razem faza grupowa będzie na kilku Amigach, a jedynie rozgrywki pucharowe na bigscreenie. Chodzi generalnie o to, żebyśmy zdążyli z finałem i rozdaniem nagród (a co) przed kolejnym punktem programu czyli MSX Compo z tradycyjną konferansjerką Stonego. Tym razem będzie to multichannel Compo – bierzemy wszystko co da się odtworzyć w Milky Trackerze lub Digiboosterze 3. Zależnie od ilości prac zakończymy konkursy, liczenie głosów i rozdanie nagród koło 22:00. Potem czas na muzykę – DJ Set (może niejeden – dodam informację jak takich dwóch niezdecydowanych grajków potwierdzi występ), karaoke (o ile będzie jeszcze ktoś w stanie śpiewać) i dalszy ciąg integracji do rana.
  3. Niedziela – najsmutniejszy dzień Party – zbieranie sprzętu i pożegnania.

Jak zwykle w ramach przypomnienia: zabierzcie wszelkie potrzebne kable, rozgałęziacze, przedłużki, głośniki, monitory. Zapraszamy serdecznie.

Amiparty XX – garść szczegółów
Tagged on:             

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *