Za nami 30 cudownych spotkań z wami. 30 imprez pod szyldem AmiParty.

Było grane, było demo-scenowane, tańczone też dużo było. Czas na delikatną odmianę i powrót do natury. Tym razem AmiParty pójdzie jak dzik w las. Dzika nie będzie tylko zabawa, lecz i kompoty dzikie wam proponujemy. Trzy konkursy, w których będziecie mogli wykazać się swoją niewyobrażalną kreatywnością, kunsztem, jak i smakiem.  A więc uchylmy rąbka spódnicy, tfu, tajemnicy:

Pierwszy z nich nosi dumną nazwę „Wild Lyrics” – pod tą tajemniczą nazwą kryje się propozycja napisania tekstu do wybranych przez nas utworów, które naturalnie tekstu nie posiadają. Kto bywał na naszych imprezach i choć raz wziął udział w karaoke wie, że taki hit jak melodia z „The Settlers” czy z „Lotus-a” to nie przeszkoda. Zróbmy to i napiszmy teksty do melodii, które zapewne zyskają jeszcze więcej na popularności przy wyborze utworów do karaoke. Mamy pięć propozycji, z których każdy może wybrać tą, która mu odpowiada najbardziej i do dzieła. Obudźcie drzemiącego w was Mickiewicza. A oto i wykaz klasyków potrzebujących Waszego poetyckiego wsparcia:

  1. „Markus Kludzuweit – The Settlers”
  2. „Barry Leitch – Lotus Turbo Challenge 2”
  3. „Allister Brimble – Superfrog Title”
  4. „Aceman – Wonka Honk”
  5. „XTD – Uderstanding”

Mamy nadzieję że powyższe tytuły pobudzą wasze liryczne zmysły. Przygotowane melodie w formacie mp3 będziecie mogli pobrać z linku poniżej.

<link poniżej…;).>

Drugi to już coś dla oka, „Wild Video”. – wiele wyjaśniać tu nie trzeba bo video wildy na AmiParty to zawsze gromki śmiech, masa łez i bóle brzucha. Czekamy na wszelkiej maści video waszego pomysłu. Tematyka dowolna.

Trzeci to już nasza słodka tajemnica o nazwie „Live goes Wild” – to tajne compo zostanie ujawnione dopiero w trakcie imprezy, jednak możecie spodziewać się “Łódzkiego pogotowia”.

Na prace czekamy pod adresem mario@chal.pl.

Widzimy się w Chełmie przy Hutniczej 30 w dniach 31 maj – 2 czerwca.