AmiParty 32 – Trudne Sprawy !!!

Najbliższe spotkanie na które serdecznie was zapraszamy odbędzie się w dniach 4 – 6 października. Miejsce na chwile obecną bez zmian. Chełm budynek firmy IMAGE przy Hutniczej 30.

Co bardzo ważne na najbliższej edycji powracamy do scenowych konkursów, a kategorie są następujące:

AMIGA DEMO

Produkcja ma się uruchamiać na komputerze Amiga z procesorem 68000-68060 – wszelkie inne platformy, w tym emulowane procesory w stylu Vampire czy Emu68k nie biorą udziału w zabawie.

AMIGA GFX

Prosimy o dostarczenie prac razem z kilkoma etapami potwierdzającymi ich powstawanie.

AMIGA PROTRACKER MUSIC

Formatem bazowym jest znany i lubiany .mod działający pod ProTrackerem 2.3d na Amidze, jeśli pojawiają się błędy pod ProTrackerem 2.3d to tylko i wyłącznie autor utworu za to odpowiada.

STREAMING MUSIC

Styl i technika dowolna w popularnych formatach audio. 

WILD

Tu ląduje wszystko co nie pasuje do powyższych kategorii. Bez wyjątku, czy to cudowne demo na Atari, czy wspaniała animacja na C64, czy prześwietny moduł w MilkyTracker/VortexTracker/czymkolwiek – na tym party tam będzie ich miejsce.

Regulamin konkursów do wglądu pod adresem https://chal.pl/zasady/

 

O graczach nie zapominamy a wręcz przeciwnie. Dzięki uprzejmości Jacka from Świdnik będziemy mogli zorganizować kilka konkursów na jego rewelacyjnym automacie Arcade i nie tylko.

 

Najbliższe opcje hotelowe:

Hotel Albatros przy ul. Rampa Brzeska 27 (zaraz za płotem od Party Place). Rezerwacja telefoniczna tel. (82) 565-65-64; tel. kom. 601-849-115

Hotel Maria przy ul. Przemysłowej 26 (ok. 1km od Party Place). Rezerwacja telefoniczna: 82 563-23-49 lub 796-112-208.

Podłoga na Party Place. Chcących w ten sposób odpocząć prosimy o zabranie karimat i śpiworów. Prysznice jak zwykle dostępne na party place.

 

Zapraszamy 🙂